Turkish English Deutsch Arabic
+90 532 055 37 84

Sıkça Sorulanlar

Otelden havalimanına rezervasyon yaparken, alınış saatimi nasıl belirleyeceğim?

Rezervasyon yaparken önce uçak kalkış saatinizi yazıp daha sonra otelden alınmak istediğiniz saati belirtiniz. Yurtdışı uçuşlarda uçuşunuzdan en az 2 saat önce, yurtiçi uçuşlarda ise 1.5 saat önce havalimanında olmanız önerilir. Bu süreye ulaşım süresini de dahil ederek alınmak istediğiniz saati belirleyiniz. (Eğer alınış saatinizde bir problem varsa size dönüş yaparak gerekli değişikliği yapacağız.)

Bebek & Çocuk koltuğu ya da koltuk yükseltici talebi için ne yapmalıyım?

 Rezervasyon yapımı sırasında “Bebek / Çocuk Koltuğu” sayısını seçebilir ve rezervasyon formundaki “Not” kutucuğuna istediğiniz koltuğun cinsini ve çocuğunuzun yaşını yazabilirsiniz.

Havalimanında bagaj alımı uzun sürerse ne yapmalıyım?

 Gecikme durumunda lütfen iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizi bilgilendiriniz. 

Rezervasyon yapmakta sorun yaşarsam ne yapabilirim?

 Bizimle iletişime geçerek rezervasyon için gerekli tüm bilgileri iletirseniz, sizin adınıza rezervasyon yapabilir ve biletinizi e-posta adresinize gönderebiliriz.

Bavul ve çanta harici ekstra bagajım varsa ne yapmalıyım?

 Rezervasyon formundaki “Notunuz” kutucuğuna bagajınızın cinsini ve boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylanırken gerekli bilgi verilecektir.

Evcil hayvanım varsa ne yapmalıyım?

 Rezervasyon formundaki “Notunuz” kutucuğuna evcil hayvanınızın cinsini ve kafes boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylanırken gerekli bilgi verilecektir.

Havalimanında size nasıl ulaşacağım?

Havalimanı karşılama ekibimiz mevcuttur. Karşılama ekibi hizmeti talep etmediyseniz personelimiz sizi araç lokasyonuna yönlendirecektir. 

Transferimi Değiştirebilir veya İptal Edebilir Miyim?

 Transferinizin gerçekleşeceği saatten 24 saat önce herhangi bir kesinti olmaksızın transfer rezervasyonunuzu iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz. 

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

 Web sitemiz ve iletişim bölümündeki telefon numaralarımız üzerinde bizlere 7 gün 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz. 

En geç ne zaman rezervasyon yapabilirim?

 Transferinize 1 saat kala rezervasyon yapabilirisiniz. Acil durumlar için yine bize ulaşabilirsiniz. Firmamız sizin için bir çözüm üretecektir. 

Transferlerim sigortalı mıdır?

 Evet. AİRPORT VİP SHUTTLE Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 belgelerine sahiptir. Tüm araçlar zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir. Bu belgelere sahip olmayan hiçbir kuruluş ticari yolcu taşıma hizmeti veremez. 

Eşyamı unuttum ne yapmalıyım?

 Rezervasyon sırasında size bildirilen acil durumda kullanabileceğiniz telefon numarasına ya da info@airportvipshuttle.com adresimize mail yoluyla ulaşarak eşyanızın tarafınıza adrese kargo ödemeli gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Araçlarınızda Sigara İçilmesine İzin Veriliyormu?

 Hayır,Araçlarımızda Sigara İçmek Yasaktır.

Whatsapp