Turkish English Deutsch Arabic
+90 532 055 37 84

Kurumsal Transfer

Kurumsal Transfer hizmetlerinin en önemli avantajı, firmaların saygınlığını artırmaktır. 

Misafirlerinizin havalimanında firmanıza özel logo boardlar ile karşılanması akabinde talebiniz halinde araç içi firma tanıtım broşür ya da kitapçıklarının sunulmasını sağlayabiliriz. 

Seyahat süresince otel ve şirket arasındaki transferler ve akşam yemekleri için paket çözümler sunabilmekteyiz. 

Firma bünyemizdeki personellerimizin de kurumsal müşterilerimizin ulaşım hizmeti taleplerini en iyi bir şekilde anlayan, yöneten ve düzenleyen, tecrübeli personeller olmasını sağlamaktayız.  

Bu sayede firmanız ile ilgili gerçekleştirilecek olan her türlü organizasyon için ulaşabileceğiniz firmamız, sizlere eksiksiz, zamanında, güvenilir ve konforlu bir ulaşım hizmeti sağlayacaktır.  

Toplantı, yemek buluşması, eğlence organizasyonu, iş toplantısı ve daha pek çok iş etkinlikleri için zamanında ve güvenli bir ulaşımın ne derece önemli olduğunun farkındayız.  

Firmamızı tercih eden müşteri profilleri arasında kurumsal müşterilerimizin ayrıca bir önemi bulunmaktadır. Bu önem doğrultusunda kurumsal transfer hizmetlerimizde araçlarımızın güvenlik, teknik, hijyenik ve genel bakımlarının eksiksiz olduğundan emin olabilirsiniz. 

Whatsapp