Turkish English Deutsch Arabic
+90 532 055 37 84

Hakkımızda

15408 Belge Numaralı Emine Maraklı Turizm Seyahat Acentası,

 

Turizm sektöründeki deneyimimizle, müşterilerimize unutulmaz tatil deneyimlerinizdeki lüks ulaşım kolaylığını sizlere sunmak için çalışıyoruz.

İşletmemiz, turizm sektöründe uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmaktadır.

Misyonumuz, müşterilerimize en iyi tatil deneyiminin yanı sıra ihtiyacı olan her alanda hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Bu doğrultuda, kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin tatil ve ulaşım planlarını en iyi şekilde organize ediyor, ihtiyaçlarına yönelik özel paketler sunuyoruz.

Vizyonumuz, turizm sektöründe lider bir işletme olarak müşterilerimize en iyi yolculuk deneyimlerini sunmaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli gelişim ve yenilikçilik ilkesiyle hareket ediyoruz.

Hizmetlerimiz arasında otel rezervasyonları, tur paketleri, 7/24 ulaşabileceğiniz transfer hizmetleri, sağlık hizmetleri ve araç kiralama gibi turizm sektöründe ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sunuyoruz.

Uzman kadromuz ve geniş hizmet ağımızla, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

İşletmemiz, turizm sektöründe deneyimli ve dinamik uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan güler yüzlü ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel paketleri hazırlarken, Türkiye’de geçirdiğiniz zamanı unutulmaz kılmak için çalışmaktadır. Güvenli sürüş becerilerine sahip, güler yüzlü, işini severek yapan bir kadroya sahip olmanın müşterilerimize sunduğu memnuniyet devamlılığı için çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz ve hakkında daha fazla bilgi almak veya rezervasyon yapmak için web sitemizde bulunan iletişim kısmından yararlanabilirsiniz.

Whatsapp